Műszakvezető munkatársat keresünk

Hazánk új, dinamikusan fejlődő édesipari vállalata keres szabadszállási rágógumigyártó üzemébe műszakvezető munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A termelési folyamat megszervezése, kollégák irányítása és ellenőrzése
  • Normák teljesülésének ellenőrzése, termelés hatékonyságának növelésével kapcsolatos javaslatok tétele a vezetőség felé
  • A termelés zavartalanságának biztosítása (odakészített anyagokkal, csomagolóanyagokkal stb)
  • Minőségi, higiéniai és munkavédelmi követelmények betartása és betartatása
  • Kiszállítások ellenőrzése
  • Dolgozók folyamatos munkaidő kihasználásának menedzselése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Termelésben szerzett többéves tapasztalat, középfokú végzettség
  • Határozottság, vezetői gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló tevékenységi területen szerzett szakmai tapasztalat (élelmiszeripar)
  • targoncavezetői jogosítvány (gyalogkíséretű targonca)
  • műszaki alapismeretek

Amit kínálunk:

  • Bejelentett 8 órás alkalmazotti jogviszony, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, juttatások
  • Utazási támogatás

Jelentkezés: rövid önéletrajzát várjuk az anna.benke@choccogarden.com emailcímen.

About Post Author