Pályázati felhívások üres munkakörök betöltésére

P Á L Y Á Z A T I   F E L H Í V Á S

A pályázatot kiíró intézmény:

Gazdasági-Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet

6080 Szabadszállás, Kálvin tér 1.

Betöltendő munkakör Munkaidő Munkavégzés
helye
Elvárt képesítés Előny Pályázati feltétel
Szakács Heti 40 óra 6080 Szabadszállás, Dózsa Gy. u. 1-2. Szakács Szakmai tapasztalat Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
Konyhalány Heti 40 óra 6080 Szabadszállás, Dózsa Gy. u. 1-2. 8 általános Egyéb élelmiszeripari végzettség Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
Karbantartó Heti 40 óra 6080 Szabadszállás, Kálvin tér 8. Lakatos vagy vízvezeték-szerelő Egyéb szakmunkás végzetség Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
Mezőgazdasági vontatót vezető Heti 40 óra 6080 Szabadszállás, Kálvin tér 1. B, T kategóriás jogosítvány C kategóriás jogosítvány, szakmai tapasztalat Büntetlen előélet, magyar állampolgárság
Területi védőnő Heti 20 óra 6080 Szabadszállás, Mindszenthy tér 5. Védőnő Szakmai tapasztalat Büntetlen előélet, magyar állampolgárság

Bérezés:

A közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény alapján

Csatolandó dokumentumok:

– Önéletrajz

– Képesítést igazoló dokumentumok fénymásolata

– Erkölcsi bizonyítvány vagy a megkéréséről szóló postai feladóvevény

– Nyilatkozat, arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul és a pályázati anyagot az eljárásban résztvevők megismerhetik.

Pályázat benyújtási határideje:

  1. február 27.

Pályázat benyújtása postai úton, címzése:

„Betöltendő munkakör”

Munkakör betöltése

  1. március 1.

Információ szolgáltatás:

Nagy András mb. GAMESZ vezető / 06765558014/

A pályázatot kiíró fenntartja magának a jogot, hogy a pályázati eljárásokat eredménytelennek nyilvánítsa.

About Post Author