A közösségi ház és a városi könyvtár márciusi programjai

Színvonalas és tartalmas programokkal várja márciusban is az érdeklődőket a Szabadszállási ÁMK József Attila Közösség Ház, Könyvtár és Helytörténeti Gyűjtemény.

Március 07. (szombat) 16 óra:
Nőnapi műsor (Dr. Kálmán Lajos terem)
Március 07. (szombat) 16 óra:
Filmvetítés – Időről időre című angol vígjáték
Március 13. (péntek) 15 óra:
Mesekuckó Baracsi Kati nénivel (Könyvtár)
Március 13. (péntek) 17 óra:
Filmvetítés – Szexterápia című ausztrál film
Március 14. (szombat) 17 óra:
Filmvetítés – Reszkessetek kutyaütők!
című amerikai családi vígjáték
Március 15. (vasárnap) 10 óra:
Nemzeti ünnep – megemlékezés
(Dr. Kálmán Lajos terem)
Március 20. (péntek) 15 óra:
Kicsikről nagyoknak tanoda (Könyvtár)
Március 20. (péntek) 17 óra:
Filmvetítés – Született bűnözők című krimi – vígjáték
Március 20 – 22. (péntek – vasárnap):
Veszíts el egy könyvet! (Könyvtár)
Március 21. (szombat) 14 óra:
Húsvéti játszóház Baracsi Kati nénivel (galéria)
Március 21. (szombat) 19 óra:
Nótaest (Dr. Kálmán Lajos terem) – belépődíjas!
Március 27 – 28. (péntek – szombat) 16 óra:
Kisemberekért Alapítvány jótékonysági műsora
(Dr. Kálmán Lajos terem)
Kiállítások
Gulyás Sándor Arcok II. című fotókiállítása (március 13-ig)
Március 15. Fotókiállítás
Kézimunka kiállítás (március 15-től)

Csoportok működési rendje:

Hétfőnként:
14:30 órától: Kiskun Népdalkör és Vadrózsák Citerazenekar
16:15 órától: Lajtorja csoportok
17 órától: Judo (régi óvoda)
17 órától: Nőszirmok Klub
18:30 órától: Jóga klub

Keddenként:

15 órától: Kézimunka Klub ÚJ!!! (első alkalom: márc. 17.)
16 órától: 50+ információ technológiai előadássorozat
17 órától: Ezüst kopogók Néptáncegyüttes gyermek csoport
17:15 órától: Német nyelvtanfolyam
18 órától: Ezüst kopogók Néptáncegyüttes felnőtt csoport
Szerdánként:

15 órától: Honvéd Nyugdíjas Klub
16 órától: Word 50+ ismeretterjesztő előadássorozat
16:15 órától: Lajtorja csoportok
17:30 órától: Gitárklub
15:00 órától: Cukorbeteg klub ÚJ!!! (első alkalom: márc. 18.)

Csütörtökönként:

16 órától: Gyógytorna
50+ információ technológiai előadássorozat
17 órától: Judo (régi óvoda)
18 órától: Ezüst kopogók Néptáncegyüttes felnőtt csoportok
Péntekenként:

15 órától: 50+ internet klub