Hazai pályán győzött Szabadszállás

A mai mérkőzésen városunk csapata 4-2-re győzött az Akasztó FC ellen.

Csapatunk a kezdést követően már az első percben vezetést szerzett Progli lőtt az ellenfél kapujába

(1-0). Lendületben is maradt a hazai csapat szinte az akasztói kapu előtt zajlott a játék az első negyed órában. A 25.percben aztán a nyomás góllá érett. Jobb oldali beadást Hegedűs a jobb sarokba fejelte (2-0). Az első félidő hazai fölényben zajlott,egy két ellentámadásra futotta a vendégektől de gól már nem született.

A második félidőben a vendégek léptek fel támadólag de a 60.percben Halász egy remek góllal már háromra növelte az előnyt (3-0). A 70.percben szépítettek a vendégek egy fejes góllal(3-1). Innentől a vendégek támadásai veszélyesebbek voltak még egy kapufát is rúgtak, a hazai helyzetek sorra kimaradtak. A 79. percben Hegedűs egy kapufáról bepattanó góllal ismét háromra növelte előnyünket.(4-1). A vége előtt még a vendégek szépítettek ezzel beállították a 4-2-es végeredményt. (Forrás: Szabadszállás SE)

Kezdő:Csorba, Kanizsai, Kiss, Földes, Sztakó, Marushka, Hegedűs, Pintyi, Pandúr ,Halász, Progli.

Gólok: Hegedűs 2, Progli és Halász.

Cserék: Pasztendorf, Dézsi, Kapus, Torgyik